info@santiamo.pl     600 056 159  

Co nas wyróżnia

Home

O nas

Drogie Pary Młode, nasi Klienci

Skoro trafiliście na naszą stronę, to z pewnością oznacza, że planowanie ślubu lub innej uroczystości stało się częścią Waszego życia.

Niezależnie od tego czy jesteście na początku tej drogi, czy też już wiecie z czym wiąże się organizacja ślubu i wesela, czy planujecie skromną uroczystość, czy huczne wesele, jeśli potrzebujecie kompleksowej usługi florysty, dekoracji, czy też pomocy w organizacji uroczystości zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Z pasji do dekoracji

Tworzymy i aranżujemy z pasją i miłością do piękna dekoracje w najważniejsze dni, które zapadają w pamięci na zawsze.

Co nas wyróżnia

01. Pasja

„Nie potrzebuję budzika, bo budzi mnie moja pasja ” Eric Thomas.
Tak właśnie działa nasza firma. Wyjątkowość naszych dekoracji i wszystkiego co robimy, polega na tym, że one wypływają z naszego serca i wielkiej pasji do tego co robimy a to sprawia nam ogromną radość i satysfakcję.

02. Jakość i detale

Dbamy, aby każdy najmniejszy szczegół był dopracowany z myślą o tym, jakbyśmy przygotowywali wszystko na najważniejszy dzień kogoś nam bardzo bliskiego. Dbamy o wysoką jakość i precyzję wszystkiego co wykonujemy. Nie zadawalamy się półśrodkami, wszystko co przygotowujemy charakteryzuje dbałość o najmniejsze detale, tworząc własnoręcznie projekty i dekoracje pod Wasz gust.

03. Piękno

``Zawsze, gdy tworzysz wokół siebie piękno, odnawiasz swoją duszę`` Alice Walker.
Przygotowane przez nas dekoracje nie tylko mają wyglądać pięknie, ale mają wyglądać tak, żeby każdy nasza Para Młoda i ich goście poczuli w sercu, emocje, uczucia i radość wypływającą z oprawy całej uroczystości. Dlaczego? Bo kochamy to co robimy i chcemy sprawiać innym radość i wywoływać uśmiech w najważniejszych momentach życia.

04. Harmonia

Realizowane przez nas dekoracje i aranżacje współtworzą odpowiedni klimat z wnętrzem czy przestrzenią, na której są wykonywane. Dopasowujemy i radzimy jakie dekoracje wybrać, aby tworzyły przepiękną harmonijną scenerię.

05. Profesjonalizm

Liczy się dla nas Wasze zaufanie, dlatego do każdej planowanej uroczystości podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, na bieżąco informując o postępie powierzonych realizacji. Jak w każdym zadaniu i pracy mogą wystąpić nieprzewidziane sytuacje, dlatego wszystko co robimy planujemy, realizujemy i kontrolujemy na każdym etapie powierzonego zadania, tak abyście czuli się spokojni o wszystko co dla Was przygotowujemy.

06. Zadowolenie Klienta

``Ludzie mogą zapomnieć, co powiedziałeś, mogą zapomnieć, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki Tobie poczuli`` Maya Angelou.
Wasze zadowolenie, radość, emocje są dla nas najważniejsze. Słuchamy, doradzamy, projektujemy, planujemy, wykonujemy prace na Wasze życzenie, żebyście nie tylko byli w pełni usatysfakcjonowani, ale również poczuli sercem i emocjami piękno wykonanej aranżacji. Dla nas najważniejsze są Wasze odczucia, których radość uskrzydla i motywuje nas do dalszej pracy.

07. Kompleksowo

Kompleksowo zajmujemy się całą usługą od doradzania i projektowania po realizacje ustalonego projektu. Nasza głowa w tym, aby w Waszym dniu wszystko było spięte na ostatni guzik i dopracowane tak jak sobie wymarzyliście.