info@santiamo.pl     600 056 159  

Aranżacja i dekoracja

Home

Aranżacja i dekoracja

ARANŻACJA I DEKORACJA to styl i elegancja...

Projektujemy, doradzamy i dekorujemy kompleksowo od a do z całe uroczystości, zarówno w stylu boho, rustykalnym, glamour jak i z motywem przewodnim.

Nie ma znaczenia czy zaplanowaliście dużą czy małą uroczystości, czy będzie 10, 20 czy 150 gości – liczy się dzień, moment, któremu chcecie nadać odświętny charakter, abyście mogli długo wspominać niezapomniane chwile w przepięknej, stylowej aranżacji. Wszystko co piękne wymaga kreatywności, wyobraźni jak i czasu na przygotowanie, dlatego musimy zadbać o nie z odpowiednim wyprzedzeniem. Pamiętajmy, że dekoracja musi być zarówno piękna jak i spójna z wnętrzem.

Pomożemy wybrać motyw przewodni i dostosujemy do niego elementy dekoracyjne, dbając o najmniejsze detale. Dekoracje materiałowe, zwisy, tiule, kokardki przygotowujemy własnoręcznie, stosując własne projekty, w które wkładamy całe serce. Dekoracje kwiatowe dostosowujemy do stylu, rodzaju uroczystości, dbając o odpowiednio dobrane kwiaty i dodatki. Pamiętajmy, że przepych i bogactwo dekoracji nie zawsze mogą pasować do miejsca uroczystości, nieraz prostota bardziej ujmuje swoją elegancją niż wysublimowane dekoracje.

Dekoracja Kościoła powinna być nie tylko dostosowana do wnętrza i architektury, ale również uwzględniać nade wszystko sacrum tego miejsca. Centralnym miejscem jest Ołtarz, który ozdabiamy kompozycjami kwiatów. Alejka ślubna, na szczycie której znajdują się miejsca dla Młodej Pary, zwraca szczególną uwagę gości, dlatego proponujemy dekoracje materiałową, kwiatową, świeczniki, lampiony.. no i oczywiście dywan, po którym kroczy Para Młoda…bo która z Pań nie zechciałaby choć raz kroczyć po długim dywanie? Wg. życzenia możemy też udekorować kwiatami wejście do kościoła.
Bez względu na miejsce uroczystości, nie powinno zabraknąć kwiatów – dużych czy małych kompozycji, bo one nadają świeżość i efekt nawet najmniejszej dekoracji.
W naszej ofercie mamy wiele różnorodnych dodatków dekoracyjnych, które wkomponowane w całość będą dodawały charakteru uroczystości.

NASZA OFERTA

obejmuje Aranżacje i dekoracje:

kościoła


sali weselnej i bankietowej


w plenerze


sesji zdjęciowej


domu Panny Młodej


samochodu Młodej Pary

Przykładowe realizacje