info@santiamo.pl     600 056 159  

Florystyka

Home

Florystyka

Florystyka to nie tylko kwiaty,

to przede wszystkim połączenie umiejętności artystycznych z pasją i tym co naturalne. Nie jeden mógłby powiedzieć, że florystyka jest sztuką przekazywania emocji i uczuć. Przepięknie przygotowane bukiety wywołują na twarzy uśmiech i radość.

Zapewniamy pełną oprawę florystyczną ślubu, wesela czy innych uroczystości, skupiając się na każdym detalu, efektownie łącząc kompozycje kwiatowe z pozostałymi elementami dekoracyjnymi.

Florystyką zajmujemy się wiele lat, zaczynając od tworzenia małych bukietów, poprzez duże kompozycje kwiatowe. W kwiatach ukryte jest piękno, które nadaje każdej uroczystości niezapomniany charakter, ich układanie sprawia nam niezwykłą radość i dbamy o każdy szczegół, odpowiedni dobór dodatków tzw. wypełniaczy w bukietach co czasem może być najistotniejszą kwestią decydującą o ostatecznym efekcie.

Pracujemy tak, żeby na koniec każdy mógł powiedzieć wow !, a efekt końcowy zachwycał. Tworzymy zarówno małe bukieciki jak i duże kompozycje kwiatowe. Co ważne, zawsze kupujemy kwiaty ze sprawdzonego źródła, aby jak najdłużej zachowały świeżość. Tworzymy aranżacje kwiatowe dostosowane do motywu przewodniego uroczystości.
Dobieramy kwiaty, kolorystykę, dodatki, żeby tworzyły spójną harmonijną całość i wpisywały się w stylizację wnętrza zachwycając swoim urokiem.

NASZA OFERTA

od ..... ZŁ

bukiet ślubny dla Panny Młodej


kompozycje kwiatowe do Kościoła


kompozycje kwiatowe na salę weselną / bankietową


butonierki


dekoracje kwiatowe na samochód ślubny


bukiety okolicznościowe

Przykładowe realizacje