info@santiamo.pl     600 056 159  

Konsultant ślubny

Home

Konsultant ślubny

CIESZ SIĘ UROCZYSTOŚCIĄ I NIE MARTW SIĘ O JEJ ZORGANIZOWANIE

Ślub i wesele zbliża się wielkimi krokami a Ty nie masz pomysłu na ślub? Pomożemy w organizacji, aranżacji i koordynacji Waszej uroczystości.

A może potrzebujesz osoby, która skoordynuje prace wszystkich podwykonawców, bo jest ich tylu, że masz obawy, aby czegoś nie przeoczyć i stres narasta z każdym dniem…? Powierz nam koordynacje uroczystości a wszystkiego dopilnujemy i będziemy z Tobą w dzień ślubu, abyś czuła się bezpiecznie i nie martwiła się, że coś może nie udać się. Konsultant ślubny nie zaczyna pracy w dzień ślubu, ale co najmniej miesiąc przed ślubem. Dasz nam namiary na wszystkich podwykonawców a my będziemy się z nimi kontaktować i ustalać wszelkie szczegóły. W dniu ślubu będziemy na wyciagnięcie ręki i dopilnujemy, żeby wszystko działo się zgodnie z harmonogramem. Jak to w życiu – życie pisze różne scenariusze i mogą zdarzyć się sytuacje nie przewidywalne i po to właśnie będziemy, żeby im sprostać.

A może nie wiesz w jakim miejscu ma odbyć się ceremonia, masz wątpliwości co do motywu przewodniego, nie masz pojęcia jakie dekoracje wybrać? Nie masz pomysłu na muzykę w Kościele? Marzysz usłyszeć ,,Ave Maria” w przepięknym wykonaniu podczas ceremonii ślubnej? Bez obaw, jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc. Zajmiemy się kompleksową organizacją zarówno ślubu, jak i wesela. Podpowiemy, jakie trendy są modne w tym sezonie, przygotujemy niezobowiązujący projekt, posłuchamy Twoich opinii i wspólnie ustalimy jaka oferta spełni Twoje oczekiwania, a następnie wybrane miejsce ceremonii ślubnej i wesela zarezerwujemy oraz stylowo, dbając o wszelkie detale przystroimy.

A może nie masz pomysłu na inną ważną dla Ciebie uroczystość? Skontaktuj się z nami a pomożemy w organizacji jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu.

NASZA OFERTA

Konsultant ślubny:

proponujemy podwykonawców (oprawa dekoratorska, oprawa muzyczna)


proponujemy lokalizacje ślubu i przyjęcia weselnego


rezerwujemy miejsce ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego


przygotujemy projekt dekoracji kościoła i sali weselnej


zajmiemy się dekoracją kościoła i sali weselnej, sesji zdjęciowej, domu panny młodej itd.,


przygotujemy zaproszenia i winietki wg ustalonego wzoru i motywu ślubnego


zarezerwujemy sprawdzonego organistę, skrzypce na ceremonię ślubną w kościele


zaproponujemy muzykę ślubną na ceremonię ślubną,


będziemy w stałym kontakcie z podwykonawcami


będziemy na bieżąco informować o postępie realizacji w ramach przygotowań do uroczystości


skoordynujemy całość ceremonii ślubnej i wesela – będziemy przy Tobie do końca uroczystości