info@santiamo.pl     600 056 159  

Papeteria

Home

Papeteria

PAPETERIA

dodaje uroku i elegancji a sposób i forma jej przygotowania podkreślają styl i dopełniają całość dekoracji.

Kiedy znacie już datę uroczystości, zaczynamy od zaproszeń, bo one same w sobie będą zawierały już informację dla gości nie tylko o uroczystości, ale również wskazują na styl i motyw przewodni. W takim samej spójnej formie przygotowujemy winietki, tablice, podziękowania dla gości i rodziców, czy też inne elementy dekoracyjne.

W papeterii możemy słowem wyrazić nasze emocje i uczucia, a szczególnie te którymi chcemy dzielić się z innymi. Miłość, to uczucie, które pragniemy wyrażać w różny sposób, czasem najmniej oczekiwany. Miłość, to śmiech, nieopanowana radość, łzy, wzruszenie ale także troska i wspólnie przeżywany smutek. Całe spektrum niesamowitych przeżyć i emocji, które bezustannie, od pierwszego oddechu, stają się naszym udziałem. Prawdziwa i niezwykła staje się wszystkim, bez względu na niedostatki i niedogodności. Jest niewytłumaczalna i nieuchwytna jak powiem wiatru i w tym właśnie tkwi jej wyjątkowość. Bo miłość łaskawa jest, cierpliwa jest, nie znosi poklasku, nie unosi się pychą ….– tak pisał św. Paweł z Tarsu. I zdecydowanie miał rację! Dotyk miłości to dotyk szczęścia. Piękne, niebanalne słowa jakże realnie odwzorowują stan naszego serca i duszy. Stąd niejednokrotnie korzystamy z pięknych słów i cytatów – bo miłość niejedno ma imię

Może któraś z naszych gotowych sentencji Wam się spodoba i zechcecie z niej skorzystać umieszczając w projektowanych zaproszeniach ślubnych, winietkach a może macie własny pomysł na definicje miłości, którą chcielibyście umieścić na jakimś elemencie dekoracyjnym czy papeterii?

NASZA OFERTA

PAPETERIA ŚLUBNA / KOMUNIJNA / OKOLICZNOŚCIOWA

winietki imienne


menu na stoły gości


zaproszenia


podziękowania dla gości


podziękowania dla rodziców


księga gości


tablica z rozmieszczeniem gości